OTELİMİZ
Yirmi yılı aşkın süredir "Hizmette sınır yoktur" anlayışı ile sizlerin güveni ve desteği ile bugünlere gelen Çınar Muğla Evleri Tatil Köyü, geleneksel mimarisi ile keyifli mekanlar, geleneksel mutfağı ile leziz tatlar sunmaktadır. Nerede kendinizi rahat ve huzurlu hissettiyseniz orada emeğin esirgenmediği, titizliğin yansıdığı Çınar Tatil Köyü, kışın kuytu ve sessiz bir eviniz, baharda yeşillikler içinden fışkıran gönül seliniz, yazın her su başında, her ağaç dibinde serinlediğiniz orman köyünüzdür.

Marmaris mevkiinde kurulan tatil köyümüzde, zamanın yayla koşulları düşünülerek tamamıyla ahşap malzeme kullanılarak yapılmış, küçük bir köy evi tarzında döşenen yayla evlerimizde ya da bir ev konforu ve sıcaklığını yaratacak tüm ayrıntıların özenle düşünüldüğü Muğla Evlerimizde evinizdeki sıcaklığı bulacaksınız.

Yeşillikler arasında kaybolan tatil köyümüzde bol oksijenli, sağlıklı havanın etkisiyle vücudunuzun nasıl yenilendiğine tanık olacaksınız. Çınar Muğla Evleri tatil köyümüzün en beğenilen köşesi Çınar Restorantta doğal, kaliteli ve taze malzemelerin kullanıldığı mutfağımızda, damak zevkiniz daha da tatlanacak.

Çınar Muğla Evleri Tatil Köyün'de Kahvaltı Bir Başkadır...Köy ekmeği, köy tavuğu , taş fırın tandırı, göletlerimizden ellerinizle tuttuğunuz alabalıkları, çupraları, levrekleri, Çınar Tatil Köyünden başka nerede bulacaksınız?


 
 
 
OTELİMİZ
YAYLA EVLERİ
MUĞLA EVLERİ
ÇINAR RESTAURANT
GALERİ
İLETİŞİM
Adres:
Çamlı Mh. Köybüşü Sk. No:5/A 48700 / Marmaris / Muğla

Telefonlar:
Çınar Restoran:
( 0252 ) 495 8080

Çınar Muğla Evleri:
( 0252 ) 495 84 62 ( Rezervasyon )

Faks:
(0 252 ) 495 8466

e-mail :
info@cinarmuglaevleri.com
Mega Tasarım 2017